Jacek Jakubiak Elite Gold Club 3

ZABEZPIECZ SWÓJ MAJĄTEK
I ŚPIJ SPOKOJNIE

Bezpieczeństwo, zaufanie i dyskrecja w tym biznesie są najważniejsze. Najbogatsi ludzie w Polsce przez lata współpracowali ze mną, darząc mnie zaufaniem i ceniąc mnie za profesjonalizm. Doskonale rozumiem i wiem, że duże pieniądze lubią ciszę…

Jacek Jakubiuk

JAK DZIAŁA ELITARNY KLUB INWESTORÓW W ZŁOTO?

Jacek Jakubiak Elite Gold Club Youtube
Odtwórz wideo
icolaw04

GENEZA

Często widziałem jak ludzie tracili majątki, bądź ryzykowali zdrowie i życie, swoje lub bliskich, żeby kupić złoto TANIO. Dzięki moim wspaniałym relacjom z dostawcami i kluczowymi klientami w Polsce i za granicą, powstał elitarny klub inwestorów w złoto.

icolaw018

KORZYŚCI

Klub oprócz tego, że dzięki swojej sile zakupowej, osiąga genialne ceny, reprezentuje moje najważniejsze wartości. Wartości, które pozwalają klientom czuć się bezpiecznie i anonimowo. W maksymalny sposób chronimy Twoją tożsamość, a dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu masz gwarancję, że towar będzie najwyższej jakości.

icolaw05

WYMAGANIA

Żeby zostać członkiem klubu trzeba wykonać pierwszą transakcję na co najmniej 10 milionów złotych lub zostać poleconym przez jednego z członków klubu. Jeżeli szanujesz nasze wartości, to być może niedługo się spotkamy.

SKONTAKTUJMY SIĘ

E-mail

kontakt@mennicainwestorow.pl

Telegram

451 511 122

Jeżeli chcesz inwestować w złoto, a nie spełniasz moich wymagań, to mam dla Ciebie upominek, który upoważnia Cię do zniżki na zakupy w Mennicy Inwestorów. Kuponu możesz użyć zarówno na stronie internetowej, jak i w oddziale Mennicy Inwestorów w Warszawie.

KOD RABATOWY – „FP5” 

Pozdrawiam serdecznie.

Jacek Jakubiuk